Os 7901 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Písek | 5.00 | ||||
Písek zastávka | x | 5.03 | 5.03 | ||
Písek-Dobešice | x | 5.06 | 5.06 | ||
Čížová | 5.09 | 5.10 | |||
Vráž u Písku | x | 5.16 | 5.17 | ||
Dolní Ostrovec | x | 5.20 | 5.20 | ||
Smetanova Lhota | x | 5.25 | 5.25 | ||
Čimelice | x | 5.28 | 5.29 | ||
Horní Nerestce | x | 5.33 | 5.33 | ||
Mirovice | 5.36 | 5.37 | |||
Myslín | x | 5.40 | 5.40 | ||
Dobrá Voda u Březnice | x | 5.43 | 5.43 | ||
Březnice | 5.47 | 5.56 | |||
Tochovice | x | 6.01 | 6.02 | ||
Ostrov u Tochovic | x | 6.06 | 6.06 | ||
Milín | 6.09 | 6.10 | |||
Příbram | 6.18 | 6.19 | |||
Bratkovice | 6.25 | 6.25 | |||
Jince | 6.31 | 6.32 | |||
Rejkovice | x | 6.37 | 6.37 | ||
Lochovice | 6.42 | 6.43 | |||
Libomyšl | x | 6.47 | 6.47 | ||
Zdice | 6.52 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci