Rx 777 „Pancíř“ | |
Řazení vlaku: 754_n2 + Bdtee276 + B249 + 2xBdtee276 + Bbdgmee236 + ABpee347 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Železná Ruda-Alžbětín | 12.45 | ||||
Železná Ruda centrum | 12.49 | 12.49 | |||
Železná Ruda město | 12.51 | 12.53 | |||
Špičák | 12.57 | 12.59 | |||
Hojsova Stráž-Brčálník | 13.04 | 13.05 | |||
Hamry-Hojsova Stráž | 13.11 | 13.12 | |||
Zelená Lhota | 13.19 | 13.20 | |||
Dešenice | 13.27 | 13.28 | |||
Nýrsko | 13.32 | 13.34 | |||
Janovice nad Úhlavou | 13.43 | 13.44 | |||
Bezděkov u Klatov | 13.48 | 13.49 | |||
Klatovy | 13.53 | 14.06 | |||
Švihov u Klatov | 14.14 | 14.15 | |||
Přeštice | 14.27 | 14.28 | |||
Chlumčany u Dobřan | 14.34 | 14.35 | |||
Dobřany | 14.39 | 14.41 | |||
Plzeň zastávka | 14.52 | 14.53 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 14.56 | 15.07 | |||
Rokycany | 15.26 | 15.28 | |||
Kařez | 15.38 | 15.39 | |||
Hořovice | 15.45 | 15.47 | |||
Beroun | 16.02 | 16.04 | |||
Praha-Smíchov | 16.33 | 16.34 | |||
Praha hlavní nádraží | 16.41 | 16.49 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci