Os 7675 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plasy | 20.04 | ||||
Kaznějov | 20.10 | 20.11 | |||
Horní Bříza | 20.20 | 20.23 | |||
Horní Bříza zastávka | 20.26 | 20.27 | |||
Třemošná u Plzně | 20.32 | 20.33 | |||
Plzeň-Orlík | x | 20.35 | 20.35 | ||
Plzeň-Bolevec | 20.38 | 20.38 | |||
Plzeň-Bílá Hora | 20.41 | 20.42 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 20.48 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci