Os 7673 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plasy | 18.04 | ||||
Kaznějov | 18.10 | 18.11 | |||
Horní Bříza | 18.20 | 18.23 | |||
Horní Bříza zastávka | 18.26 | 18.27 | |||
Třemošná u Plzně | 18.32 | 18.33 | |||
Plzeň-Orlík | x | 18.35 | 18.35 | ||
Plzeň-Bolevec | 18.38 | 18.38 | |||
Plzeň-Bílá Hora | 18.41 | 18.42 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 18.48 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci