Os 7641 | |
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mladotice | 12.47 | ||||
Mladotice zastávka | x | 12.50 | 12.50 | ||
Horní Hradiště | x | 12.54 | 12.54 | ||
Plasy | 12.57 | 12.59 | |||
Kaznějov | 13.05 | 13.06 | |||
Horní Bříza | 13.15 | 13.16 | |||
Horní Bříza zastávka | 13.19 | 13.20 | |||
Třemošná u Plzně | 13.25 | 13.26 | |||
Plzeň-Orlík | x | 13.28 | 13.28 | ||
Plzeň-Bolevec | 13.31 | 13.31 | |||
Plzeň-Bílá Hora | 13.34 | 13.35 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 13.41 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci