Os 7613 | |
Řazení vlaku: 842 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žihle | 10.34 | ||||
Potvorov | x | 10.38 | 10.38 | ||
Mladotice | 10.44 | 10.47 | |||
Mladotice zastávka | x | 10.50 | 10.50 | ||
Horní Hradiště | x | 10.54 | 10.54 | ||
Plasy | 10.57 | 10.59 | |||
Kaznějov | 11.05 | 11.06 | |||
Obora u Kaznějova | x | 11.11 | 11.11 | ||
Horní Bříza | 11.16 | 11.16 | |||
Horní Bříza zastávka | 11.19 | 11.20 | |||
Třemošná u Plzně | 11.25 | 11.26 | |||
Plzeň-Orlík | x | 11.28 | 11.28 | ||
Plzeň-Bolevec | 11.31 | 11.31 | |||
Plzeň-Bílá Hora | 11.34 | 11.35 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 11.41 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci