Os 7610 | |
Řazení vlaku: 842 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 21.06 | ||||
Plzeň-Bílá Hora | 21.11 | 21.12 | |||
Plzeň-Bolevec | 21.15 | 21.15 | |||
Plzeň-Orlík | x | 21.18 | 21.18 | ||
Třemošná u Plzně | 21.21 | 21.22 | |||
Horní Bříza zastávka | 21.26 | 21.27 | |||
Horní Bříza | 21.30 | 21.31 | |||
Kaznějov | 21.40 | 21.40 | |||
Plasy | 21.47 | 21.47 | |||
Horní Hradiště | x | 21.50 | 21.50 | ||
Mladotice zastávka | x | 21.54 | 21.54 | ||
Mladotice | 21.57 | 21.58 | |||
Potvorov | x | 22.04 | 22.04 | ||
Žihle | 22.09 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci