Os 7501 | |
Řazení vlaku: 242_najbrt + 2xBdt279 + BDs450 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Železná Ruda-Alžbětín | 15.32 | ||||
Železná Ruda centrum | 15.36 | 15.37 | |||
Železná Ruda město | 15.39 | 15.41 | |||
Špičák | 15.45 | 15.47 | |||
Hojsova Stráž-Brčálník | 15.52 | 15.53 | |||
Hamry-Hojsova Stráž | 15.58 | 16.00 | |||
Zelená Lhota | 16.08 | 16.08 | |||
Dešenice | 16.15 | 16.16 | |||
Nýrsko | 16.20 | 16.22 | |||
Janovice nad Úhlavou | 16.29 | 16.30 | |||
Bezděkov u Klatov | 16.34 | 16.35 | |||
Klatovy | 16.39 | 16.46 | |||
Točník | 16.50 | 16.50 | |||
Dehtín | 16.53 | 16.54 | |||
Švihov u Klatov | 16.57 | 16.58 | |||
Červené Poříčí | 17.01 | 17.01 | |||
Borovy | 17.05 | 17.06 | |||
Lužany | 17.08 | 17.09 | |||
Přeštice | 17.12 | 17.14 | |||
Přeštice-Zastávka | 17.18 | 17.18 | |||
Chlumčany u Dobřan | 17.20 | 17.22 | |||
Dobřany | 17.27 | 17.28 | |||
Dobřany zastávka | 17.31 | 17.32 | |||
Plzeň-Doudlevce | 17.39 | 17.40 | |||
Plzeň zastávka | 17.42 | 17.43 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 17.46 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci