Os 7420 | |
Řazení vlaku: 2x844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 18.10 | ||||
Plzeň-Jižní Předměstí | 18.12 | 18.13 | |||
Plzeň-Skvrňany | 18.16 | 18.16 | |||
Vejprnice | 18.21 | 18.22 | |||
Tlučná | 18.25 | 18.25 | |||
Nýřany | 18.28 | 18.29 | |||
Zbůch | 18.33 | 18.34 | |||
Chotěšov u Stoda | 18.37 | 18.37 | |||
Stod | 18.41 | 18.42 | |||
Hradec u Stoda | 18.45 | 18.45 | |||
Holýšov | 18.50 | 18.51 | |||
Dolní Kamenice | 18.53 | 18.54 | |||
Staňkov | 18.58 | 19.00 | |||
Osvračín | 19.04 | 19.04 | |||
Blížejov | 19.08 | 19.09 | |||
Milavče | 19.13 | 19.13 | |||
Domažlice | 19.20 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci