Os 7415 | |
Řazení vlaku: 2x844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Domažlice | 13.39 | ||||
Milavče | 13.45 | 13.46 | |||
Blížejov | 13.50 | 13.51 | |||
Osvračín | 13.54 | 13.55 | |||
Staňkov | 13.59 | 14.00 | |||
Dolní Kamenice | 14.05 | 14.05 | |||
Holýšov | 14.07 | 14.08 | |||
Hradec u Stoda | 14.12 | 14.13 | |||
Stod | 14.15 | 14.16 | |||
Chotěšov u Stoda | 14.19 | 14.20 | |||
Zbůch | 14.23 | 14.24 | |||
Nýřany | 14.28 | 14.29 | |||
Tlučná | 14.32 | 14.33 | |||
Vejprnice | 14.36 | 14.37 | |||
Plzeň-Skvrňany | 14.41 | 14.42 | |||
Plzeň-Jižní Předměstí | 14.44 | 14.45 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 14.48 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci