Os 7411 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Domažlice | 9.39 | ||||
Milavče | 9.45 | 9.46 | |||
Blížejov | 9.50 | 9.50 | |||
Osvračín | 9.54 | 9.54 | |||
Staňkov | 9.58 | 9.59 | |||
Dolní Kamenice | 10.03 | 10.04 | |||
Holýšov | 10.06 | 10.07 | |||
Hradec u Stoda | 10.11 | 10.12 | |||
Stod | 10.14 | 10.15 | |||
Chotěšov u Stoda | 10.19 | 10.19 | |||
Zbůch | 10.23 | 10.23 | |||
Nýřany | 10.28 | 10.29 | |||
Tlučná | 10.32 | 10.33 | |||
Vejprnice | 10.36 | 10.37 | |||
Plzeň-Skvrňany | 10.41 | 10.42 | |||
Plzeň-Jižní Předměstí | 10.44 | 10.45 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 10.48 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci