Os 7372 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mariánské Lázně | 7.47 | ||||
Valy u Mariánských Lázní | x | 7.50 | 7.50 | ||
Lázně Kynžvart | 7.54 | 7.55 | |||
Dolní Žandov | 7.59 | 8.00 | |||
Salajna | x | 8.03 | 8.03 | ||
Lipová u Chebu | 8.07 | 8.07 | |||
Stebnice | x | 8.10 | 8.10 | ||
Cheb-Všeboř | x | 8.13 | 8.13 | ||
Cheb | 8.17 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci