Os 6943 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 7.02 | ||||
Dolní Zálezly | 7.09 | 7.09 | |||
Prackovice nad Labem | 7.12 | 7.12 | |||
Litochovice nad Labem | 7.14 | 7.14 | |||
Malé Žernoseky | 7.17 | 7.17 | |||
Lovosice město | 7.19 | 7.19 | |||
Lovosice | 7.23 | 7.24 | |||
Lukavec | 7.28 | 7.28 | |||
Nové Kopisty | 7.30 | 7.30 | |||
Bohušovice nad Ohří | 7.32 | 7.36 | |||
Hrdly | 7.38 | 7.38 | |||
Oleško | 7.40 | 7.40 | |||
Hrobce | 7.43 | 7.43 | |||
Roudnice nad Labem | 7.48 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci