Os 6942 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bdmtee266 + Bdmtee265 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hněvice | 6.28 | ||||
Roudnice nad Labem | 6.34 | 6.35 | |||
Hrobce | 6.38 | 6.39 | |||
Hrdly | 6.43 | 6.43 | |||
Bohušovice nad Ohří | 6.45 | 6.46 | |||
Nové Kopisty | 6.48 | 6.48 | |||
Lukavec | 6.50 | 6.51 | |||
Lovosice | 6.55 | 6.57 | |||
Lovosice město | 6.59 | 7.00 | |||
Malé Žernoseky | 7.02 | 7.03 | |||
Litochovice nad Labem | 7.05 | 7.06 | |||
Prackovice nad Labem | 7.08 | 7.08 | |||
Dolní Zálezly | 7.11 | 7.12 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 7.19 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci