Os 6850 | |
Řazení vlaku: 440 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 4.59 | ||||
Vilsnice | x | 5.02 | 5.02 | ||
Choratice | x | 5.04 | 5.04 | ||
Dobkovice | x | 5.06 | 5.06 | ||
Povrly-Roztoky | x | 5.09 | 5.09 | ||
Povrly | 5.12 | 5.13 | |||
Neštědice | x | 5.14 | 5.14 | ||
Mojžíř | x | 5.16 | 5.16 | ||
Neštěmice | x | 5.19 | 5.19 | ||
Ústí nad Labem sever | 5.21 | 5.22 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 5.25 | 5.31 | |||
Ústí nad Labem západ | 5.33 | 5.34 | |||
Bohosudov | 5.44 | 5.45 | |||
Proboštov | x | 5.48 | 5.48 | ||
Teplice v Čechách | 5.50 | 5.51 | |||
Řetenice | 5.53 | 5.54 | |||
Oldřichov u Duchcova | 5.56 | 5.57 | |||
Háj u Duchcova | x | 6.02 | 6.02 | ||
Osek | 6.04 | 6.04 | |||
Lom u Mostu | x | 6.10 | 6.10 | ||
Louka u Litvínova | 6.14 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci