R 674 „Říp“ | |
Řazení vlaku: 162_najbrt + 3xB249 + BDs449 + A149 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 19.53 | ||||
Praha-Podbaba | 20.00 | 20.01 | |||
Kralupy nad Vltavou | 20.17 | 20.18 | |||
Hněvice | 20.34 | 20.35 | |||
Roudnice nad Labem | 20.42 | 20.43 | |||
Bohušovice nad Ohří | 20.50 | 20.51 | |||
Lovosice | 20.57 | 20.59 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 21.16 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia