..: Trasa vlaku R 674 Říp - JŘ 2016 :..
R 674 „Říp“
Řazení vlaku: 162_najbrt + 3xB249 + BDs449 + A149  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Praha Masarykovo nádraží   19.53 
  Praha-Podbaba  20.00 20.01 
  Kralupy nad Vltavou  20.17 20.18 
  Hněvice  20.34 20.35 
  Roudnice nad Labem  20.42 20.43 
  Bohušovice nad Ohří  20.50 20.51 
  Lovosice  20.57 20.59 
  Ústí nad Labem hlavní nádraží  21.16  

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci