..: Trasa vlaku R 670 - JŘ 2016 :..
R 670
Řazení vlaku: 162_najbrt + 3xB249 + BDs449 + A149 + 5xB249  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Praha-Vršovice  23.09 23.09 
  Praha hlavní nádraží  23.13 23.31 
  Praha-Holešovice  23.39 23.40 
  Praha-Podbaba  23.43 23.44 
  Kralupy nad Vltavou  0.00 0.01 
  Hněvice  0.17 0.18 
  Roudnice nad Labem  0.25 0.26 
  Bohušovice nad Ohří  0.33 0.34 
  Lovosice  0.40 0.42 
  Ústí nad Labem hlavní nádraží  0.58 1.00 
  Děčín hlavní nádraží  1.15  

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci