Os 6667 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rumburk | 20.27 | ||||
Krásná Lípa | 20.32 | 20.33 | |||
Krásná Lípa město | x | 20.35 | 20.35 | ||
Rybniště | 20.38 | 20.38 | |||
Chřibská | 20.42 | 20.42 | |||
Jedlová | 20.48 | 20.48 | |||
Kytlice | x | 20.54 | 20.54 | ||
Mlýny | 20.58 | 20.58 | |||
Horní Kamenice | x | 21.04 | 21.04 | ||
Česká Kamenice | 21.06 | 21.07 | |||
Veselé pod Rabštejnem | x | 21.10 | 21.10 | ||
Markvartice | x | 21.14 | 21.14 | ||
Dolní Habartice | x | 21.17 | 21.17 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 21.20 | 21.21 | |||
Malá Veleň | x | 21.24 | 21.24 | ||
Březiny u Děčína | x | 21.27 | 21.27 | ||
Děčín východ | 21.31 | 21.32 | |||
Děčín hlavní nádraží | 21.36 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci