Os 6660 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 16.15 | ||||
Děčín východ | 16.18 | 16.19 | |||
Březiny u Děčína | x | 16.22 | 16.22 | ||
Malá Veleň | x | 16.26 | 16.26 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 16.30 | 16.31 | |||
Dolní Habartice | x | 16.35 | 16.35 | ||
Markvartice | x | 16.38 | 16.38 | ||
Veselé pod Rabštejnem | x | 16.43 | 16.43 | ||
Česká Kamenice | 16.48 | 16.49 | |||
Horní Kamenice | x | 16.51 | 16.51 | ||
Mlýny | 16.58 | 16.58 | |||
Kytlice | x | 17.02 | 17.02 | ||
Jedlová | 17.09 | 17.14 | |||
Chřibská | 17.20 | 17.20 | |||
Rybniště | 17.25 | 17.27 | |||
Krásná Lípa město | x | 17.30 | 17.30 | ||
Krásná Lípa | 17.33 | 17.34 | |||
Rumburk | 17.41 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci