Os 6602 | |
Řazení vlaku: 843 + Btn753 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 6.43 | ||||
Liberec-Horní Růžodol | 6.49 | 6.49 | |||
Ostašov | x | 6.52 | 6.52 | ||
Kryštofovo Údolí | x | 6.59 | 6.59 | ||
Novina | x | 7.01 | 7.01 | ||
Křižany | 7.05 | 7.10 | |||
Zdislava | x | 7.14 | 7.14 | ||
Rynoltice | 7.20 | 7.21 | |||
Lvová | x | 7.25 | 7.25 | ||
Jablonné v Podještědí | 7.28 | 7.36 | |||
Velký Valtinov | x | 7.41 | 7.41 | ||
Brniště | 7.44 | 7.45 | |||
Velký Grunov | x | 7.47 | 7.47 | ||
Pertoltice pod Ralskem | x | 7.50 | 7.50 | ||
Mimoň | 7.53 | 7.54 | |||
Zákupy-Božíkov | x | 8.01 | 8.01 | ||
Zákupy | 8.03 | 8.03 | |||
Vlčí Důl-Dobranov | x | 8.06 | 8.06 | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 8.13 | 8.28 | |||
Česká Lípa-Holý vrch | x | 8.30 | 8.30 | ||
Stružnice | 8.36 | 8.36 | |||
Horní Police | 8.40 | 8.41 | |||
Žandov | x | 8.42 | 8.42 | ||
Starý Šachov | x | 8.45 | 8.45 | ||
Františkov nad Ploučnicí | 8.49 | 8.50 | |||
Benešov nad Ploučnicí | 8.55 | 8.56 | |||
Malá Veleň | x | 8.59 | 8.59 | ||
Březiny u Děčína | x | 9.02 | 9.02 | ||
Děčín východ | 9.06 | 9.08 | |||
Děčín hlavní nádraží | 9.12 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci