..: Trasa vlaku R 649 Malše - JŘ 2016 :..
R 649 „Malše“
Řazení vlaku: 362_najbrt + 3xB249 + Bee238 + 2xBdpee231 + Bbdgmee236 + Aee140  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Praha-Holešovice   16.16 
  Praha hlavní nádraží  16.25 16.34 
  Praha-Vršovice  16.38 16.39 
  Benešov u Prahy  17.14 17.16 
  Olbramovice  17.26 17.27 
  Tábor  18.00 18.02 
  Soběslav  18.16 18.17 
  Veselí nad Lužnicí  18.23 18.25 
  České Budějovice  18.57  

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2017 ŽelPage - správci