Os 6288 „Glacensis“ | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + A9y + 2xB249 + BDs449 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Wrocław Główny | 16.36 | ||||
Międzylesie | 19.04 | 19.05 | |||
Lichkov | 19.14 | 19.19 | |||
Mladkov | 19.22 | 19.22 | |||
Těchonín | 19.26 | 19.29 | |||
Jamné nad Orlicí | 19.33 | 19.33 | |||
Jablonné nad Orlicí | 19.36 | 19.36 | |||
Verměřovice | 19.41 | 19.41 | |||
Letohrad | 19.47 | 19.48 | |||
Dolní Dobrouč | 19.51 | 19.52 | |||
Hnátnice | 19.54 | 19.55 | |||
Lanšperk | 19.57 | 19.57 | |||
Černovír | 20.00 | 20.00 | |||
Dolní Libchavy | 20.04 | 20.04 | |||
Ústí nad Orlicí | 20.09 | 20.17 | |||
Bezpráví | 20.22 | 20.22 | |||
Brandýs nad Orlicí | 20.26 | 20.26 | |||
Choceň | 20.31 | 20.42 | |||
Sruby | 20.45 | 20.45 | |||
Dobříkov u Chocně | 20.48 | 20.48 | |||
Zámrsk | 20.50 | 20.50 | |||
Sedlíšťka | 20.53 | 20.54 | |||
Uhersko | 20.57 | 20.58 | |||
Moravany | 21.02 | 21.04 | |||
Kostěnice | 21.08 | 21.08 | |||
Pardubice-Černá za Bory | 21.12 | 21.12 | |||
Pardubice-Pardubičky | 21.14 | 21.15 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 21.18 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci