Os 6200 | |
Řazení vlaku: 440 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 4.32 | ||||
Pardubice-Rosice nad Labem | 4.35 | 4.36 | |||
Pardubice-Semtín | x | 4.38 | 4.38 | ||
Stéblová | x | 4.42 | 4.42 | ||
Čeperka | 4.45 | 4.45 | |||
Opatovice nad Labem | 4.48 | 4.48 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 4.55 | 5.00 | |||
Předměřice nad Labem | 5.04 | 5.05 | |||
Lochenice | x | 5.08 | 5.08 | ||
Smiřice | 5.11 | 5.12 | |||
Černožice | 5.15 | 5.15 | |||
Semonice | x | 5.17 | 5.17 | ||
Jaroměř | 5.20 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci