Os 6135 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lovosice | 16.36 | ||||
Žalhostice | 16.41 | 16.48 | |||
Litoměřice Cihelna | x | 16.51 | 16.51 | ||
Litoměřice horní nádraží | 16.54 | 16.58 | |||
Trnovany u Litoměřic | x | 17.02 | 17.02 | ||
Ploskovice | x | 17.07 | 17.07 | ||
Horní Řepčice | x | 17.14 | 17.14 | ||
Liběšice | 17.17 | 17.21 | |||
Úštěk | 17.27 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci