Os 6111 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Postoloprty | 16.11 | ||||
Březno u Postoloprt | 16.15 | 16.16 | |||
Louny město | x | 16.23 | 16.23 | ||
Louny střed | x | 16.24 | 16.24 | ||
Louny | 16.27 | 16.37 | |||
Veltěže | x | 16.41 | 16.41 | ||
Slavětín nad Ohří | x | 16.45 | 16.45 | ||
Radonice nad Ohří | x | 16.48 | 16.48 | ||
Pátek | x | 16.50 | 16.50 | ||
Koštice nad Ohří | 16.56 | 16.58 | |||
Křesín | x | 17.01 | 17.01 | ||
Dubany | x | 17.05 | 17.05 | ||
Libochovice město | 17.08 | 17.20 | |||
Libochovice | 17.24 | 17.27 | |||
Slatina pod Hazmburkem | x | 17.30 | 17.30 | ||
Chotěšov pod Hazmburkem | x | 17.33 | 17.33 | ||
Úpohlavy | x | 17.39 | 17.39 | ||
Čížkovice | 17.42 | 17.44 | |||
Sulejovice | x | 17.48 | 17.48 | ||
Lovosice | 17.53 | 18.01 | |||
Lovosice závod | x | 18.03 | 18.03 | ||
Žalhostice | 18.06 | 18.07 | |||
Litoměřice Cihelna | x | 18.11 | 18.11 | ||
Litoměřice horní nádraží | 18.14 | 18.16 | |||
Trnovany u Litoměřic | x | 18.21 | 18.21 | ||
Ploskovice | x | 18.26 | 18.26 | ||
Horní Řepčice | x | 18.33 | 18.33 | ||
Liběšice | 18.36 | 18.37 | |||
Úštěk | 18.43 | 18.44 | |||
Dubičná | x | 18.51 | 18.51 | ||
Blíževedly | 18.57 | 19.01 | |||
Kravaře v Čechách | x | 19.04 | 19.04 | ||
Stvolínky | x | 19.07 | 19.07 | ||
Zahrádky u České Lípy | x | 19.15 | 19.15 | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 19.23 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci