R 606 „Salubia“ | |
Řazení vlaku: 151_n2 + 4xB249 + Bbdgmee236 + A149 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 15.19 | 15.27 | |||
Praha-Holešovice | 15.35 | 15.36 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 16.41 | 16.47 | |||
Teplice v Čechách | 17.02 | 17.03 | |||
Bílina | 17.16 | 17.17 | |||
Most | 17.27 | 17.28 | |||
Jirkov zastávka | 17.39 | 17.40 | |||
Odb Chomutov město | 17.43 | 17.44 | |||
Chomutov | 17.46 | 17.48 | |||
Kadaň-Prunéřov | 17.57 | 17.58 | |||
Klášterec nad Ohří | 18.03 | 18.04 | |||
Ostrov nad Ohří | 18.26 | 18.27 | |||
Karlovy Vary | 18.40 | 18.42 | |||
Chodov | 18.52 | 18.53 | |||
Sokolov | 19.02 | 19.03 | |||
Kynšperk nad Ohří | 19.15 | 19.16 | |||
Cheb | 19.29 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci