Os 5905 | |
Řazení vlaku: 362_najbrt + Bdmteeo294 + BDsee454 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 10.07 | ||||
Hlízov | 10.13 | 10.14 | |||
Kutná Hora hlavní nádraží | 10.17 | 10.18 | |||
Církvice | 10.21 | 10.21 | |||
Třebešice | 10.23 | 10.24 | |||
Čáslav | 10.28 | 10.29 | |||
Horky u Čáslavi | 10.37 | 10.38 | |||
Golčův Jeníkov | 10.44 | 10.44 | |||
Golčův Jeníkov město | 10.47 | 10.48 | |||
Vlkaneč | 10.55 | 10.56 | |||
Nová Ves u Leštiny | 10.58 | 10.59 | |||
Leština u Světlé | 11.02 | 11.02 | |||
Sázavka | 11.07 | 11.07 | |||
Světlá nad Sázavou-Josefodol | 11.12 | 11.13 | |||
Světlá nad Sázavou | 11.16 | 11.17 | |||
Pohleď | 11.20 | 11.21 | |||
Okrouhlice | 11.24 | 11.24 | |||
Havlíčkův Brod-Perknov | 11.30 | 11.31 | |||
Havlíčkův Brod | 11.37 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci