Os 5772 | |
Řazení vlaku: 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Domažlice | 17.37 | ||||
Domažlice město | 17.39 | 17.39 | |||
Babylon | 17.45 | 17.45 | |||
Česká Kubice | 17.48 | 17.49 | |||
Furth im Wald | 17.59 | 18.04 | |||
Cham (Oberpf) | 18.20 | 18.21 | |||
Schwandorf | 18.57 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci