Os 5738 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Trutnov hlavní nádraží | 11.24 | ||||
Trutnov-Volanov | x | 11.27 | 11.27 | ||
Vlčice | x | 11.31 | 11.31 | ||
Pilníkov | 11.34 | 11.35 | |||
Chotěvice | x | 11.40 | 11.40 | ||
Hostinné | 11.44 | 11.45 | |||
Hostinné město | x | 11.48 | 11.48 | ||
Prosečné | x | 11.50 | 11.50 | ||
Klášterská Lhota | x | 11.54 | 11.54 | ||
Kunčice nad Labem | 11.58 | 12.00 | |||
Podhůří | x | 12.03 | 12.03 | ||
Vrchlabí | 12.07 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci