Os 5737 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vrchlabí | 7.50 | ||||
Podhůří | x | 7.53 | 7.53 | ||
Kunčice nad Labem | 7.57 | 8.01 | |||
Klášterská Lhota | x | 8.05 | 8.05 | ||
Prosečné | x | 8.08 | 8.08 | ||
Hostinné město | x | 8.11 | 8.11 | ||
Hostinné | 8.13 | 8.14 | |||
Chotěvice | x | 8.18 | 8.18 | ||
Pilníkov | 8.23 | 8.27 | |||
Vlčice | x | 8.30 | 8.30 | ||
Trutnov-Volanov | x | 8.34 | 8.34 | ||
Trutnov hlavní nádraží | 8.38 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci