Os 5723 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Městec Králové | 20.05 | ||||
Běrunice | x | 20.10 | 20.10 | ||
Slibovice | x | 20.13 | 20.13 | ||
Lovčice obec | x | 20.16 | 20.16 | ||
Chlumec nad Cidlinou | 20.24 | 20.32 | |||
Luková | x | 20.36 | 20.36 | ||
Zachrašťany | x | 20.39 | 20.39 | ||
Nový Bydžov | 20.43 | 20.43 | |||
Skřivany | x | 20.47 | 20.47 | ||
Smidary | 20.50 | 20.50 | |||
Ohnišťany | x | 20.55 | 20.55 | ||
Ostroměř | 21.00 | 21.02 | |||
Šárovcova Lhota | x | 21.09 | 21.09 | ||
Lázně Bělohrad | 21.12 | 21.13 | |||
Horní Nová Ves | x | 21.16 | 21.16 | ||
Nová Paka | 21.24 | 21.25 | |||
Nová Paka město | 21.27 | 21.27 | |||
Stará Paka | 21.31 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci