..: Trasa vlaku Os 5717 - JŘ 2016 :..
Os 5717
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Městec Králové   16.05 
  Běrunice x16.10 16.10 
  Slibovice x16.13 16.13 
  Lovčice obec x16.16 16.16 
  Chlumec nad Cidlinou  16.24 16.32 
  Nový Bydžov  16.41 16.41 
  Skřivany x16.45 16.45 
  Smidary  16.48 16.48 
  Ohnišťany x16.53 16.53 
  Ostroměř  16.58 16.59 
  Šárovcova Lhota x17.06 17.06 
  Lázně Bělohrad  17.09 17.10 
  Horní Nová Ves x17.14 17.14 
  Nová Paka  17.22 17.22 
  Nová Paka město  17.24 17.25 
  Stará Paka  17.29  

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci