Os 5714 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Stará Paka | 14.29 | ||||
Nová Paka město | 14.32 | 14.33 | |||
Nová Paka | 14.35 | 14.35 | |||
Horní Nová Ves | x | 14.43 | 14.43 | ||
Lázně Bělohrad | 14.46 | 14.47 | |||
Šárovcova Lhota | x | 14.50 | 14.50 | ||
Ostroměř | 14.57 | 14.58 | |||
Ohnišťany | x | 15.03 | 15.03 | ||
Smidary | 15.07 | 15.08 | |||
Skřivany | x | 15.11 | 15.11 | ||
Nový Bydžov | 15.14 | 15.14 | |||
Zachrašťany | x | 15.18 | 15.18 | ||
Luková | x | 15.21 | 15.21 | ||
Chlumec nad Cidlinou | 15.26 | 15.33 | |||
Lovčice obec | x | 15.40 | 15.40 | ||
Slibovice | x | 15.42 | 15.42 | ||
Běrunice | x | 15.46 | 15.46 | ||
Městec Králové | 15.51 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci