..: Trasa vlaku Os 5708 - JŘ 2016 :..
Os 5708
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Stará Paka   10.29 
  Nová Paka město  10.32 10.33 
  Nová Paka  10.35 10.35 
  Horní Nová Ves x10.43 10.43 
  Lázně Bělohrad  10.46 10.47 
  Šárovcova Lhota x10.50 10.50 
  Ostroměř  10.57 10.58 
  Ohnišťany x11.03 11.03 
  Smidary  11.07 11.08 
  Skřivany x11.11 11.11 
  Nový Bydžov  11.14 11.14 
  Zachrašťany x11.18 11.18 
  Luková x11.21 11.21 
  Chlumec nad Cidlinou  11.26 11.33 
  Lovčice obec x11.40 11.40 
  Slibovice x11.42 11.42 
  Běrunice x11.46 11.46 
  Městec Králové  11.52  

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci