Ex 561 „Šohaj“ | |
Řazení vlaku: 350_b + 5xBmee234 + 2xBmpeer61 + Beer61 + BDsheer61 + Ampeer + Bmee234 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 17.13 | 17.24 | |||
Praha-Libeň | 17.30 | 17.31 | |||
Kolín | 18.02 | 18.03 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 18.23 | 18.25 | |||
Česká Třebová | 18.58 | 18.59 | |||
Zábřeh na Moravě | 19.20 | 19.21 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 19.43 | 19.45 | |||
Přerov | 19.57 | 20.01 | |||
Hulín | 20.11 | 20.12 | |||
Otrokovice | 20.20 | 20.22 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 20.33 | 20.45 | |||
Uherské Hradiště | 20.51 | 20.52 | |||
Ostrožská Nová Ves | 20.59 | 21.00 | |||
Uherský Ostroh | 21.05 | 21.06 | |||
Veselí nad Moravou | 21.11 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci