Os 5609 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 18.03 | ||||
Hradec Králové zastávka | 18.06 | 18.07 | |||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 18.08 | 18.09 | |||
Blešno | 18.14 | 18.14 | |||
Třebechovice pod Orebem | 18.17 | 18.19 | |||
Petrovice nad Orlicí | 18.23 | 18.23 | |||
Týniště nad Orlicí | 18.27 | 18.32 | |||
Žďár nad Orlicí | 18.36 | 18.37 | |||
Borohrádek | 18.39 | 18.40 | |||
Čermná nad Orlicí | 18.45 | 18.50 | |||
Plchůvky | 18.53 | 18.53 | |||
Újezd u Chocně | 18.55 | 18.56 | |||
Choceň | 19.02 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci