Os 5511 | |
Řazení vlaku: 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Turnov | 13.34 | ||||
Turnov město | 13.39 | 13.40 | |||
Karlovice-Sedmihorky | x | 13.44 | 13.44 | ||
Hrubá Skála | 13.47 | 13.48 | |||
Borek pod Troskami | x | 13.51 | 13.51 | ||
Ktová | x | 13.54 | 13.54 | ||
Rovensko pod Troskami | 13.56 | 14.03 | |||
Semínova Lhota | x | 14.06 | 14.06 | ||
Jivany | x | 14.09 | 14.09 | ||
Libuň zastávka | x | 14.12 | 14.12 | ||
Libuň | 14.14 | 14.15 | |||
Jinolice | x | 14.19 | 14.19 | ||
Železnice | x | 14.24 | 14.24 | ||
Jičín zastávka | x | 14.26 | 14.26 | ||
Jičín | 14.30 | 14.33 | |||
Vitiněves | x | 14.38 | 14.38 | ||
Butoves | 14.42 | 14.42 | |||
Kovač | x | 14.46 | 14.46 | ||
Vojice | x | 14.49 | 14.49 | ||
Sobčice | x | 14.51 | 14.51 | ||
Ostroměř | 14.54 | 15.02 | |||
Dobrá Voda u Hořic | x | 15.09 | 15.09 | ||
Hořice v Podkrkonoší | 15.12 | 15.14 | |||
Jeřice | x | 15.18 | 15.18 | ||
Třebovětice | x | 15.21 | 15.21 | ||
Cerekvice nad Bystřicí | x | 15.23 | 15.23 | ||
Hněvčeves | 15.26 | 15.30 | |||
Sadová | x | 15.35 | 15.35 | ||
Dohalice | x | 15.37 | 15.37 | ||
Dlouhé Dvory | x | 15.42 | 15.42 | ||
Všestary | 15.46 | 15.47 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 15.55 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci