..: Trasa vlaku IC 551 Zlínský expres - JŘ 2016 :..
IC 551 „Zlínský expres“
Řazení vlaku: 350_b + Bmpeer61 + Beer61 + BDsheer61 + WRmee816 + Ampeer + Bmee234 + Bmpeer61 + 2xBdpee231  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Praha hlavní nádraží  19.15 19.24 
  Praha-Libeň  19.30 19.31 
  Kolín  20.02 20.03 
  Pardubice hlavní nádraží  20.23 20.25 
  Česká Třebová  20.58 20.59 
  Zábřeh na Moravě  21.20 21.21 
  Olomouc hlavní nádraží  21.43 21.45 
  Přerov  21.57 22.01 
  Hulín  22.11 22.12 
  Otrokovice  22.20 22.30 
  Zlín střed  22.43  

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci