Os 5357 | |
Řazení vlaku: 814 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 14.27 | ||||
Pardubice-Rosice nad Labem | 14.30 | 14.32 | |||
Pardubice závodiště | x | 14.35 | 14.35 | ||
Staré Jesenčany | x | 14.39 | 14.39 | ||
Medlešice | 14.43 | 14.43 | |||
Chrudim zastávka | x | 14.46 | 14.46 | ||
Chrudim | 14.48 | 14.49 | |||
Slatiňany | 14.54 | 14.55 | |||
Zaječice | x | 15.00 | 15.00 | ||
Chrast u Chrudimi | 15.03 | 15.04 | |||
Horka u Chrudimi | x | 15.07 | 15.07 | ||
Vrbatův Kostelec | x | 15.13 | 15.13 | ||
Prosetín | x | 15.18 | 15.18 | ||
Žďárec u Skutče | 15.20 | 15.21 | |||
Skuteč | 15.26 | 15.27 | |||
Předhradí | x | 15.31 | 15.31 | ||
Krouna zastávka | x | 15.38 | 15.38 | ||
Krouna | x | 15.40 | 15.40 | ||
Čachnov | 15.45 | 15.46 | |||
Pustá Kamenice | x | 15.49 | 15.49 | ||
Pustá Kamenice zastávka | x | 15.51 | 15.51 | ||
Borová u Poličky | 15.59 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci