Os 5348 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hlinsko v Čechách | 16.25 | ||||
Holetín | x | 16.28 | 16.28 | ||
Vojtěchov | x | 16.32 | 16.32 | ||
Pokřikov | x | 16.34 | 16.34 | ||
Žďárec u Skutče | 16.41 | 16.48 | |||
Prosetín | x | 16.50 | 16.50 | ||
Vrbatův Kostelec | x | 16.53 | 16.53 | ||
Horka u Chrudimi | x | 16.59 | 16.59 | ||
Chrast u Chrudimi | 17.02 | 17.04 | |||
Zaječice | x | 17.07 | 17.07 | ||
Slatiňany | 17.11 | 17.12 | |||
Chrudim | 17.16 | 17.17 | |||
Chrudim zastávka | x | 17.18 | 17.18 | ||
Medlešice | 17.21 | 17.21 | |||
Staré Jesenčany | x | 17.24 | 17.24 | ||
Pardubice závodiště | x | 17.28 | 17.28 | ||
Pardubice-Rosice nad Labem | 17.32 | 17.36 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 17.40 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci