Os 5335 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 11.38 | ||||
Pardubice-Rosice nad Labem | 11.41 | 11.43 | |||
Pardubice závodiště | x | 11.46 | 11.46 | ||
Staré Jesenčany | x | 11.49 | 11.49 | ||
Medlešice | 11.52 | 11.55 | |||
Chrudim zastávka | x | 11.58 | 11.58 | ||
Chrudim | 11.59 | 12.00 | |||
Slatiňany | 12.04 | 12.05 | |||
Zaječice | x | 12.09 | 12.09 | ||
Chrast u Chrudimi | 12.12 | 12.13 | |||
Horka u Chrudimi | x | 12.16 | 12.16 | ||
Vrbatův Kostelec | x | 12.22 | 12.22 | ||
Prosetín | x | 12.26 | 12.26 | ||
Žďárec u Skutče | 12.28 | 12.29 | |||
Pokřikov | x | 12.36 | 12.36 | ||
Vojtěchov | x | 12.37 | 12.37 | ||
Holetín | x | 12.42 | 12.42 | ||
Hlinsko v Čechách | 12.46 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci