Os 5334 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hlinsko v Čechách | 4.33 | ||||
Holetín | x | 4.36 | 4.36 | ||
Vojtěchov | x | 4.40 | 4.40 | ||
Pokřikov | x | 4.42 | 4.42 | ||
Žďárec u Skutče | 4.49 | 4.50 | |||
Prosetín | x | 4.52 | 4.52 | ||
Vrbatův Kostelec | x | 4.55 | 4.55 | ||
Horka u Chrudimi | x | 5.01 | 5.01 | ||
Chrast u Chrudimi | 5.04 | 5.05 | |||
Zaječice | x | 5.07 | 5.07 | ||
Slatiňany | 5.12 | 5.13 | |||
Chrudim | 5.17 | 5.19 | |||
Chrudim zastávka | x | 5.21 | 5.21 | ||
Medlešice | x | 5.23 | 5.23 | ||
Pardubice závodiště | x | 5.28 | 5.28 | ||
Pardubice-Rosice nad Labem | 5.32 | 5.36 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 5.40 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci