Os 5325 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hlinsko v Čechách | 6.45 | ||||
Vítanov | x | 6.48 | 6.48 | ||
Stružinec | x | 6.53 | 6.53 | ||
Ždírec nad Doubravou | 6.58 | 6.59 | |||
Sobíňov | x | 7.04 | 7.04 | ||
Bílek | x | 7.07 | 7.07 | ||
Chotěboř | 7.11 | 7.12 | |||
Rozsochatec | 7.19 | 7.20 | |||
Břevnice | x | 7.25 | 7.25 | ||
Havlíčkův Brod | 7.31 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci