Os 5314 | |
Řazení vlaku: 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Havlíčkův Brod | 16.10 | ||||
Břevnice | x | 16.16 | 16.16 | ||
Rozsochatec | 16.21 | 16.22 | |||
Chotěboř | 16.29 | 16.30 | |||
Bílek | x | 16.35 | 16.35 | ||
Sobíňov | x | 16.37 | 16.37 | ||
Ždírec nad Doubravou | 16.42 | 16.45 | |||
Stružinec | x | 16.50 | 16.50 | ||
Vítanov | x | 16.56 | 16.56 | ||
Hlinsko v Čechách | 17.00 | 17.03 | |||
Holetín | x | 17.06 | 17.06 | ||
Vojtěchov | x | 17.10 | 17.10 | ||
Pokřikov | x | 17.12 | 17.12 | ||
Žďárec u Skutče | 17.19 | 17.22 | |||
Prosetín | x | 17.24 | 17.24 | ||
Vrbatův Kostelec | x | 17.27 | 17.27 | ||
Horka u Chrudimi | x | 17.33 | 17.33 | ||
Chrast u Chrudimi | 17.36 | 17.37 | |||
Zaječice | x | 17.40 | 17.40 | ||
Slatiňany | 17.45 | 17.47 | |||
Chrudim | 17.52 | 17.55 | |||
Chrudim zastávka | x | 17.57 | 17.57 | ||
Medlešice | 18.00 | 18.03 | |||
Staré Jesenčany | x | 18.06 | 18.06 | ||
Pardubice závodiště | x | 18.10 | 18.10 | ||
Pardubice-Rosice nad Labem | 18.14 | 18.16 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 18.19 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci