Os 5309 | |
Řazení vlaku: 814 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 13.35 | ||||
Pardubice-Rosice nad Labem | 13.38 | 13.40 | |||
Pardubice závodiště | x | 13.43 | 13.43 | ||
Staré Jesenčany | x | 13.47 | 13.47 | ||
Medlešice | 13.50 | 13.54 | |||
Chrudim zastávka | x | 13.57 | 13.57 | ||
Chrudim | 13.58 | 14.06 | |||
Slatiňany | 14.11 | 14.12 | |||
Zaječice | x | 14.17 | 14.17 | ||
Chrast u Chrudimi | 14.20 | 14.21 | |||
Horka u Chrudimi | x | 14.24 | 14.24 | ||
Vrbatův Kostelec | x | 14.31 | 14.31 | ||
Prosetín | x | 14.35 | 14.35 | ||
Žďárec u Skutče | 14.38 | 14.41 | |||
Pokřikov | x | 14.49 | 14.49 | ||
Vojtěchov | x | 14.51 | 14.51 | ||
Holetín | x | 14.56 | 14.56 | ||
Hlinsko v Čechách | 15.01 | 15.05 | |||
Vítanov | x | 15.08 | 15.08 | ||
Stružinec | x | 15.13 | 15.13 | ||
Ždírec nad Doubravou | 15.18 | 15.19 | |||
Sobíňov | x | 15.24 | 15.24 | ||
Bílek | x | 15.26 | 15.26 | ||
Chotěboř | 15.31 | 15.31 | |||
Rozsochatec | 15.39 | 15.39 | |||
Břevnice | x | 15.45 | 15.45 | ||
Havlíčkův Brod | 15.51 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci