Os 5206 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + Bdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Týniště nad Orlicí | 16.08 | ||||
Petrovice nad Orlicí | 16.11 | 16.12 | |||
Třebechovice pod Orebem | 16.16 | 16.17 | |||
Blešno | 16.20 | 16.20 | |||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 16.25 | 16.26 | |||
Hradec Králové zastávka | 16.28 | 16.28 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 16.32 | 16.35 | |||
Praskačka | 16.42 | 16.46 | |||
Lhota pod Libčany | 16.49 | 16.49 | |||
Dobřenice | 16.52 | 16.53 | |||
Kratonohy | 16.56 | 16.56 | |||
Káranice | 16.59 | 17.00 | |||
Nové Město nad Cidlinou | 17.04 | 17.04 | |||
Chlumec nad Cidlinou | 17.08 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci