Os 5036 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 8.06 | ||||
Dlouhá Třebová | 8.11 | 8.11 | |||
Ústí nad Orlicí město | 8.15 | 8.15 | |||
Ústí nad Orlicí | 8.17 | 8.18 | |||
Bezpráví | 8.23 | 8.23 | |||
Brandýs nad Orlicí | 8.27 | 8.27 | |||
Choceň | 8.32 | 8.42 | |||
Sruby | 8.45 | 8.45 | |||
Dobříkov u Chocně | 8.48 | 8.48 | |||
Zámrsk | 8.50 | 8.50 | |||
Sedlíšťka | 8.53 | 8.54 | |||
Uhersko | 8.57 | 8.58 | |||
Moravany | 9.02 | 9.04 | |||
Kostěnice | 9.08 | 9.08 | |||
Pardubice-Černá za Bory | 9.12 | 9.12 | |||
Pardubice-Pardubičky | 9.14 | 9.15 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 9.18 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci