Os 4923 | |
Řazení vlaku: 242 + Bdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tišnov | 5.15 | ||||
Hradčany | 5.17 | 5.18 | |||
Čebín | 5.20 | 5.21 | |||
Kuřim | 5.26 | 5.27 | |||
Česká | 5.30 | 5.31 | |||
Brno-Řečkovice | 5.35 | 5.35 | |||
Brno-Královo Pole | 5.38 | 5.39 | |||
Brno-Lesná | 5.41 | 5.42 | |||
Brno-Židenice | 5.47 | 5.48 | |||
Brno hlavní nádraží | 5.52 | 5.56 | |||
Brno-Horní Heršpice | 6.00 | 6.00 | |||
Modřice | 6.03 | 6.04 | |||
Popovice u Rajhradu | 6.07 | 6.08 | |||
Rajhrad | 6.10 | 6.11 | |||
Vojkovice nad Svratkou | 6.14 | 6.14 | |||
Hrušovany u Brna | 6.17 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci