Os 4817 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jihlava | 17.30 | ||||
Malý Beranov | 17.34 | 17.34 | |||
Luka nad Jihlavou | 17.42 | 17.42 | |||
Bítovčice | 17.45 | 17.45 | |||
Přímělkov | 17.48 | 17.48 | |||
Dolní Smrčné | 17.51 | 17.51 | |||
Bransouze | 17.54 | 17.55 | |||
Číchov | 17.58 | 17.59 | |||
Okříšky | 18.05 | 18.06 | |||
Krahulov | 18.13 | 18.13 | |||
Třebíč-Borovina | 18.18 | 18.18 | |||
Třebíč | 18.22 | 18.39 | |||
Vladislav zastávka | 18.47 | 18.48 | |||
Studenec | 18.57 | 18.58 | |||
Náměšť nad Oslavou | 19.06 | 19.13 | |||
Kralice nad Oslavou | 19.20 | 19.21 | |||
Rapotice | 19.28 | 19.28 | |||
Vysoké Popovice | 19.32 | 19.32 | |||
Zastávka u Brna | 19.39 | 19.42 | |||
Rosice u Brna | 19.45 | 19.45 | |||
Tetčice | 19.48 | 19.49 | |||
Střelice | 19.56 | 19.56 | |||
Troubsko | x | 20.00 | 20.00 | ||
Brno-Horní Heršpice | 20.07 | 20.07 | |||
Brno hlavní nádraží | 20.12 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci